Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /data/4/f/4f73f966-7d2d-4305-ba68-27aa44e739be/netz.sk/web/wp-includes/plugin.php on line 600

Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /data/4/f/4f73f966-7d2d-4305-ba68-27aa44e739be/netz.sk/web/wp-includes/plugin.php on line 600
NETZ Grafický dizajn a postprodukcia - NETZ

Grafický dizajn a postprodukcia

Na ergonomický, pohľadný aj užitočný dizajn máme pohľad aj z praktickej stránky. Máme vkus, prirodzený talent aj teoretické základy. K tomu všetkému obrovské praktické skúsenosti so špecializovanými grafickými technológiami, softvérom. Poznáme finty, ktoré zaberajú na publikum.

Grafický dizajn sa môže považovať za umenie s jasným cieľom. Samotný dizajn môžeme chápať ako zmes kreatívneho plánovania, ktoré si dáva za úlohu dosiahnutie cieľov pomocou využitia obrazov, symbolov a slov. Pre nás je grafika formou vizuálnej komunikácie pomocou rozličných elementov a nástrojov napomáhajúcim samotnému procesu komunikovania.

Grafický dizajn je dôležitým prvkom, ktorý si vyžaduje kreativitu, nápaditosť a skúsenosti. Pomôžeme vám pritiahnuť pozornosť a odlíšiť sa od konkurencie. Či už online alebo offline – vieme dať vizuálnu podobu všetkým službám a produktom. Pripravujeme grafický dizajn na: web stránky, eshopy, newslettre, sociálne siete, produktové stránky, vizitky, katalógy, letáky, hlavičkové papiere, roll-up systémy, na polepy áut, výklady, stojany, billboardy či vymyslíme logo a celú corporate identity.